фаворит

Пронајдени се 7 резултати на тема „фаворит“
Музика

Ова се најголемите фаворити за победа на Евровизија – тесна трка помеѓу оваа балада од која ќе ве облеат емоции и девојката која е вистинска заводничка

Според сегашните податоци на обложувалниците, најголем фаворит за победа е Италија и нејзиниот претставник – групата „Манескин“...