Фатмир Бесими

Пронајдени се 9 резултати на тема „Фатмир Бесими“
Вести

Бесими мораше да прочита дека ќе се кратат парите за градење на училишта и водоводна мрежа, нема зголмување ниту за повратот на ДДВ

Министерот за финансии Фатмир Бесими вчера беше гостин во емисијата „Топ тема“ на телевизија Телма. Во еден момент новиот министер...