фанови

Пронајдени се 24 резултати на тема „фанови“
Познати

Српските рапери нападнати во Скопје: Дел од фановите со часови седеа под нивната тераса, а дел се качија во нивниот автомобил (ФОТО)

Познатите српски рапери Буба Корели и Јала Брат вчеравечер ја забавуваа скопската публика во едена позната дискотека. Пејачите пристигнаа...
Познати

„Фановите со валкани мисли ја повикуваат на грев“- трансформацијата на Ана Николиќ за која многумина мислат дека е фотошоп (ФОТО)

Пејачката Ана Николиќ се враќа на сцената, по долгата пауза која ја направи во музичката кариера. Таа фановите на социјалните мрежи...
Познати

Северина објави фотографија во кратко фустанче, фановите подзинаа- што се случило со нозете, особено со колениците на пејачката?

Хрватската пејачка Северина пред неколку денови објави фотографија во краток фустан истакнувајќи ги нејзините нозе кои предизвикаа...
Познати

Фановите ја проколнуваат да оди на лекар: Ана Ивановиќ во прекратко фустанче откри страшен детаљ по породувањето (ФОТО)

Поранешната тенисерка Ана Ивановиќ пред неколку месеци стана мајка, а нејзините фанови не можеа да поверуваат за колку брзо време ја...
Познати

Фановите брзо заборавија дека се појави по гаќички: Славната пејачка направи гаф кој предизвика вистинска „војна“ на Твитер (ВИДЕО)

Славната пејачка Бритни Спирс на својот настап во Блекпул направила гаф кој нејзините фанови ќе го паметат целиот живот. Имено пејачката...
Познати

Фановите со брутални пораки, полицијата молчи: Кога ќе видите што направи Раста со банкнота од 50 евра и вие ќе го осудите (ФОТО)

Познатиот репер Стефан Ѓуриќ Раста не престанува да ги шокира фановите ширум Балканот. Овој пат на социјалната мрежа Инстаграм пејачот...
Познати

Последната порака на Оливер до фановите ќе ви го распара срцето: Гушкајте луѓе, бидејќи животот е фантазија (ВИДЕО)

Последниот настап на легендарниот пејач Оливер Драгојевиќ сигурно ќе остане запаметен по зборовите кои беа полни со оптимизам во себе. Пејачот...
Познати

ФОТО: Рита Ора со своето секси издание ги провоцира мажите, но сега многумина не можеа да ја препознаат во костим за капење

Рита Ора популарната британска пејачка со албанско потекло сака да провоцира со своите секси фотографии, но најновите фотографии кои...