фалсификат

Пронајдени се 5 резултати на тема „фалсификат“
Вести

Фалсификаторско и насилно носење на ЗЈО за спас од криминалните афери: Личниот интерес на Заев повторно во преден план

Обид за спас од криминалите и аферите откако СДСМ се на власт се крие зад насилничкото носење на Законот за Јавно обвинителство. Вистината...