факти

Пронајдени се 12 резултати на тема „факти“
Вести

Факти кои го одбележаа денот: Заев и Димитров го кријат документот со кој се условува датумот за преговори и во исто време функционери на СДСМ продолжуваат со криминалот во државата

Факти кои го одбележаа денот според ВМРО-ДПМНЕ: 1.Заев и Димитров го кријат од јавноста понижувачкиот документ со кој Бугарија отворено...