езеро треска

Пронајдени се 3 резултати на тема „езеро треска“
Скопје

Советничка група на ВМРО ДПМНЕ: Шилегов иако вети ревитализација на езерото Треска, три години потоа шајка нема заковано, останува срамен потсетник на неговата неспособност

Градоначалникот Петре Шилегов вети дека ќе го врател сјајот на езерото Треска. Тоа е ветено во неговата програма за живот во Скопје...