евзони

Пронајдени се 14 резултати на тема „евзони“
Македонија

ЕВЗОНИ ГИ ОТВОРИ ГРАНИЦИТЕ, НО ТРЕБА ДА ИСПОЛНИТЕ НОВ УСЛОВ: Еве што бара Грција да направите еден ден пред да патувате таму!

Денеска (14.05.2021 – петок), од страна на грчките гранични служби добивме известување дека од 13 часот е дозволен е влез во Република Грција...