евра

Пронајдени се 43 резултати на тема „евра“
Хроника

УАПСЕН МАКЕДОНЕЦ НА „МОРИНА“: Кај него албанската полиција пронашла непријавени 39.000 евра и уред за криптовалути

Албанската гранична полиција на граничниот премин Морина на границата со Косово, запленила уред за произвидство на криптовалути. Како...