еуро 2020

Пронајдени се 740 резултати на тема „еуро 2020“
Познати

Солзите на сопругата на Кејн го обиколија светот: По поразот не можеше да престане да плаче, жали само поради една работа – тој ја тешеше

Сопругата на фудбалерот на Англија ја совладаа емоции по финалето помеѓу Англија и Италија на ЕП 2020 во неделата вечерта. По поразот...