естетска операција

Пронајдени се 4 резултати на тема „естетска операција“
Познати

Ќе фрли брдо пари за да изгледа совршено- Луна веќе започна естетски операции, а кога ќе видите колку ќе плати ќе ви се сврти во умот

Победничката на „Задруга 2“ Луна Џогани која е ќерка на пејачката Анабела реши својот изглед да го доведе во совршенство по победата...
Познати

Рада Манојловиќ со години се колнеше во природниот изглед, а сега од силиконите не се препознава- пејачката го промени личниот опис

Српската пејачка Рада Манојловиќ е првата естрадна ѕвезда која јавно во минатото со години говореше дека го сака природниот изглед...
Македонија

Пејачката Едита од „министерки“ направи три естетски операции- Еве како изгледа за прв пат во јавноста по еден месец изолација (ФОТО)

Пејачката Едита Арадиновиќ неодамна ја шокираше јавноста откако реши да ја напушти групата „министерке“, а овој пат ја изненади јавноста...