еролд муслиу

Пронајдени се 4 резултати на тема „еролд муслиу“
Вести

Знае ли Пендаровски за учеството на партиски состанок на СДСМ на директорот на Агенцијата за разузнавање, кој сега е во изолација?

Партиските состаноци на Бихаќка однесоа во самоизолација околу 75 лица. Кластерот на СДСМ од кој позитивни на Ковид 19 излегоа потпретседателот...