ерјона сулејмани

Пронајдени се 5 резултати на тема „ерјона сулејмани“
Познати

Стана сензација на СП, а тетовецот Џемаили не ја издржа нејзината „слобода“ – денес е уште побр*тална, а има и ново момче по нејзин терк

И додека мажите со нетрпение го очекуваат почнувањето на ЕУРО 2020, овие денови медиумите во Европа ги почестија фановите со потсетување...
Познати

Инстаграм не и ги цензурира интимните делови- стана сензација на СП, а тетовецот Џемаили се разведе поради нејзината „слобода“

Ерјона Сулејмани, поранешната сопруга на репрезентативецот на Швајцарија со потекло од Тетово, Блерим Џемаили, уште еднаш во јавноста...
Познати

Кога ќе ги видите овие фотографии од ноќта на вештерките нема да ви биде чудно зошто тетовецот Џемаили се разведе од оваа секс бомба (ФОТО)

Ерјона Сулејмани, поранешната сопруга на репрезентативецот на Швајцарија со потекло од Тетово, Блерим Џемаили, уште еднаш во јавноста...
Познати

Беше најсексапилна навивачка, се разведе од тетовецот Џемаили, па сега го провоцира со џиновските силикони и во минијатурна танга (ФОТО)

Сопругата на Швајцарскиот фудбалер со македонско потекло Блерим Џемаили пред две години на Европското првенство беше вистинска сензација,...
Фудбал

Пред две години беше најсексапилна навивачка, а во меѓувреме се разведе од тетовецот Џемаили, а денес е пожешка од било кога (ФОТО)

Сопругата на Швајцарскиот фудбалер со македонско потекло Блерим Џемаили пред две години на Европското првенство беше вистинска сензација,...