Епл

Пронајдени се 50 резултати на тема „Епл“
Технологија

Се огласи Епл за бизарната грешка кај камерата на новиот модел Ајфон 14 – еве кога да се очекува поправањето на проблемот (ВИДЕО)

Епл конечно проговори за бизарната грешка. Епл рече дека корисниците може да очекуваат проблемот со нивните камери во апликацијата...
Технологија

ЕПЛ го претстави „Ајфон 13“ – кога ќе го видите новиот изглед веднаш ќе го посакате иако чини вртоглава сума на пари (ФОТО)

Епл“ го претстави својот нов смартфон „ајфон 13“ и се пофали дека го има најнапредниот систем на камери досега. Тој снима видеа во кои...