епидемија

Пронајдени се 88 резултати на тема „епидемија“
Вести

ВМРО-ДПМНЕ: Заев и СДСМ се фокусирани само на рекет, поткуп и лично богатење, не ги интересираат стотиците новозаразени и ширењето на епидемијата

Власта на Заев е организирана само кога се работи за криминал, а е целосно неорганизирана кога треба да го штити здравјето и животот...