емисија

Пронајдени се 17 резултати на тема „емисија“
Познати

Најзгодната италијанска водителка падна во емисија во живо – видеото стана вирален хит само поради една работа, не може да не ја забележите

За многумина, најзгодната спортска новинарка на светот, Италијанката Дилета Леота доживеа мала несреќа која ги насмеа сите, при гостување...
Познати

Вело Марковски и неговата сопруга за прв пат заедно во телевизиска емисија: Покрај предрасудите и лошите коментари ние успеавме (ВИДЕО)

Дека вистинската љубов не познава граници и посилна е од сите бариери, сведочи познатата љубовна приказна на Вело Марковски и Евгенија. Марковски...
Познати

ЗА ОВА ШТО ГО НАПРАВИ МАДОНА ВЕЌЕ ЦЕЛ СВЕТ ЗБОРУВА: Таа буквално се надмина себе, го покажа задникот пред камерите (ВИДЕО)

Кралицата на поп-музиката направила скандал во емисијата на американскиот водител Џими Фелон, додека гостувала во неговата емисија...
Познати

Ќе се расонат и спанковците: Брадавиците на Сандра Африка буквално и испаднаа среде емисија, кога сфати веќе беше доцна (ВИДЕО)

Пејачката Сандра Продановиќ позната како Сандра Африка се појави на снимањето на емисија „Амиџи шоу“ во провокативно издание. Екипата...
Македонија

Овој пех на Џеј ќе го паметите до крајот на животот- пејачот падна од столче среде емисија во живо, па го снема од кадарот (ХИТ ВИДЕО)

Пејачот Џеј Рамадановски доживеа невиден пех во емисија во живо откако падна од столчето. Имено додека пејачот разговарал со водителот...
Познати

Им помагаше на луѓето да ја вратат изгубената љубов, а и самата беше оставена- денес ужива целосно во животот (ФОТО)

Српската водителка Катарина Шишмановиќ остана запаметена како водителка на емисијата чија главна тема беше љубовта – „Се за љубовта“. Сепак...
Познати

Кариерата вртоглаво започнала да му расте од Скопје- Ретко кој знае дека првиот спот на Шабан е промовиран тука, а тој бил сместен на Водно

Трагично загинатата фолк ѕвезда Шабан Шаулиќ загина на 17 февруари месецов во сообраќајна несреќа во Германија враќајќи се од настап. Овој...
Познати

Милица Тодоровиќ ја откри желбата за 2019 година: Никој не очекуваше дека ова ќе го признае среде емисија (ФОТО)

Српската пејачка Милица Тодоровиќ откако претходно призна дека има вишок на килограми, сега најде замерка и на друг дел од своето тело. Станува...