емисија

Пронајдени се 7 резултати на тема „емисија“
Македонија

Овој пех на Џеј ќе го паметите до крајот на животот- пејачот падна од столче среде емисија во живо, па го снема од кадарот (ХИТ ВИДЕО)

Пејачот Џеј Рамадановски доживеа невиден пех во емисија во живо откако падна од столчето. Имено додека пејачот разговарал со водителот...
Познати

Им помагаше на луѓето да ја вратат изгубената љубов, а и самата беше оставена- денес ужива целосно во животот (ФОТО)

Српската водителка Катарина Шишмановиќ остана запаметена како водителка на емисијата чија главна тема беше љубовта – „Се за љубовта“. Сепак...
Познати

Кариерата вртоглаво започнала да му расте од Скопје- Ретко кој знае дека првиот спот на Шабан е промовиран тука, а тој бил сместен на Водно

Трагично загинатата фолк ѕвезда Шабан Шаулиќ загина на 17 февруари месецов во сообраќајна несреќа во Германија враќајќи се од настап. Овој...
Познати

Милица Тодоровиќ ја откри желбата за 2019 година: Никој не очекуваше дека ова ќе го признае среде емисија (ФОТО)

Српската пејачка Милица Тодоровиќ откако претходно призна дека има вишок на килограми, сега најде замерка и на друг дел од своето тело. Станува...