емина јаховиќ

Пронајдени се 137 резултати на тема „емина јаховиќ“
Познати

Веќе не се кријат во јавноста- Емина Јаховиќ се прегрна со поранешниот сопруг, по оваа фотографија се ќе ви стане јасно (ФОТО)

Поранешните сопружници уште еднаш покажаа дека се во одлична врска. Емина Јаховиќ и нејзиниот поранешен сопруг Мустафа Сандал се разведоа...
Познати

Емина мислеше дека во изолација нема никој да дознае- поранешниот сопруг и ја прости врската со милијардерот, па сега се заедно

Емина Јаховиќ и за време на изолација работи со полна пареа. Имено, таа неодамна објави нова песна „Кризирам“ која веќе брои милионски...
Познати

Неодамна новинар ја запраша Емина доколку би имала корона, а сега во живо им се обрати на фановите- овие зборови на сите им значат

Пејачката Емина Јаховиќ денеска преку својот Инстаграм профил во живо со фановите сподели неколку работи поврзани со неа и коронавирусот...
Познати

ВИДЕО: Водителот ја праша Емина Јаховиќ на кого би го пренела коронавирусот доколку го има- нејзиниот одговор распамети многумина!

На шегите поврзани со коронавирусот им нема крај. Овој пат црногорски новинар буквално стана вирален хит со неговото поставено прашање...
Познати

Срамот од заштита за влакно ќе го платеше со живот: Српската пејачка откри каква грешка направила во Италија во екот на коронавирусот

Откако Коронавирусот официјално се појави и на Балканот се огласи и српската пејачка која неодамна беше на одмор во Италија. -Еј луѓе...
Познати

Ниту Ана Николиќ, ниту Дарко Лазиќ- оваа пејачка прва го смали желудникот, а поради оваа операција целосно и се смени лицето (ФОТО)

Пејачката Емина Јаховиќ е меѓу првите личности од јавната сцена која вградила прстен околу желудникот и тоа ни повеќе ни помалку уште...
Познати

Емина Јаховиќ тренира нашминкана, а сите се прашуваат зошто тоа го прави- оваа фотографија е доказ дали се плаши од својот изглед

Пејачката Емина Јаховиќ денеска повторно е во центарот на вниманието особено кај фановите поради еден детаљ на кој сите и се чудат. Пејачката...
Познати

Не можат еден без друг: Емина по раскинувањето со турскиот милијардер повторно му се врати на поранешниот сопруг само поради една работа

Пејачката Емина Јаховиќ (37) по раскинувањето на врската со милијардерот Седатин Саран (55) наводно ја обновила врската со поранешниот...
Познати

Како и секоја жена се одлучи за промена: Емина Јаховиќ по раскинувањето со турскиот милијардер потполно со нов имиџ (ФОТО)

Популарната пејачка Емина Јаховиќ (37) по раскинувањето со турскиот милијардер Седатин Саран (55) како и секоја жена се одлучи за промена. Имено...
Познати

Неколку дена по раскинувањето со милијардерот ги шокираше сите- Емина не успеа да не ги додржи овие зборови поврзани со нејзиното здравје

После скоро година дена пејачката Емина Јаховиќ ја раскина врската со милионерот Седатин Саран пред неколку денови, а за причината...
Познати

Емина Јаховиќ се кае за пропаднатиот брак: Пејачката со порака до сите жени кои имаат деца и сакаат да се разведат од сопругот

Позната српска пејачка Емина Јаховиќ за српските медиуми проговори за својот емотивен живот, но и за озборувањата дека раскинала со...
Познати

Емина Јаховиќ фатена во љубовен триаголник- турските медиуми насекаде ја објавија нејзината тајна врска со овој кошаркар! (ФОТО)

Турските медиуми никако да прекинат да пишуваат за пејачката Емина Јаховиќ и нејзиниот избраник Садетин Серан, но овој пат наместо...
Познати

Доби „незгодни“ коментари, а пејачката полуди: Момчето на Емина се соблече на 55 години среде јахта, а од овој детаљ ќе ви испаднат очите

Пејачката Емина Јаховиќ веќе подолго време ужива во врската со турскиот милијардер Седетин Саран, а двајцата со секои свои потези привлекуваат...
Познати

Ја исполни долгогодишната своја желба- Емина Јаховиќ се поднови со луксузен стан на ова зимско туристичко место

Познатата српска пејачка Емина Јаховиќ неодамна го објави својот нов дует заедно со Наташа Беквалац „Машки веќе не можам“ која веднаш...