емилија розман

Пронајдени се 18 резултати на тема „емилија розман“
Познати

Во љубовта не и оди, но затоа и оди во разголувањето: Розман се фотографираше само во мрежеста долна облека, па праша дали е доста?

Македонската мисица Емилија Розман откако се вери со момче кое го познаваше само 24 часа, па по неколку дена наместо свадба се случи раскинување...
Познати

Манекенката Розман се омажи за 24 часа, па раскина за неколку недели – сега е бремена и тоа не со едно туку со две бебиња! (ФОТО)

Македонската манекенка и модел Емилија Розман изненади на својот Инстаграм профил со објавата дека за неколку месеци ќе стане мајка. Имено,...
Познати

Македонската манекенка славеше роденден – се пофали и каков автомобил од оваа скапоцена марка добила, но не откри од кого е (ФОТО)

Македонската манекенка, мисица и модел Емилија Розман неодамна славеше роденден. Емилија е активна на социјалните мрежи и знае со своите...
Познати

Во пресрет на Денот на вљубените се сликаше гола: Емилија Розман жали што годинава сама ќе го дочека празникот (ФОТО)

Македонската манекенка и поранешна мис на Македонија, Емилија Розман објави фотографија во која позира целосно гола. „Едвај го чекам...
Познати

По разводот Емилија Розман му се „закачи“ на Андреј од ДНК- секојдневно одат на вечера за нови почетоци (ФОТО)

Манекeнката и модел Емилија Розман, деновиве актуелна по својот експресен развод на бракот кој го склучи пред само два месеци, продолжи...
Познати

Ова го нема ни на филм: Се запознале во кафеана, тргнале за Охрид па не им се посреќило- се вратиле на Козјак каде Розман била запросена

Се поретко сме навикнати да слушаме приказни каде што двајца млади по кратко запознавање ќе стапат во брак, а уште по ретко е кога таквата...
Познати

Не излегоа сите здебелени и запуштени од карантинот: Емилија Розман – бујна и расцветана ја дочека „слободата“! (ФОТО)

Кукавме, плачевме, се жалевме… и дојде денот. Навистина, корнавирусот и пандемијата воопшто не се безазлени и за занемарување, но и слободата,...
Познати

Ќе ви испаднат очите: Македонската мисица во минијатурна танга, а откако ја крена едната нога ситуацијата излезе од контрола (ФОТО)

И македонската манекенка, мисица и топ модел Емилија Розман ја отвори летната сезона. Деновиве згодната мисица ужива на јужниот Јадран. Улцињ...