Елон Маск

Пронајдени се 8 резултати на тема „Елон Маск“
Вести

„ГЛАСОТ НА НАРОДОТ Е ГЛАСОТ НА БОГ!“ Почнува следната недела: Маск воведува „амнестија“ за суспендираните профили на Твитер

Елон Маск синоќа најави дека од следната недела повторно ќе ги отвори суспендираните профили на Твитер „под услов да не го прекршиле...