елми азири

Пронајдени се 5 резултати на тема „елми азири“
Вести

Азири: ДУИ вети плата од 600 евра за наставниците во првите 100 дена, Владата инсистира незнаење и политички инаети

Пратеникот на Алијансата за Албанците, Елми Азири на денешната прес-конференција во Собранието изјави дека Владата не треба да инсистира...