елма милано

Пронајдени се 3 резултати на тема „елма милано“
Познати

Кога ќе дознаете кој и зошто ја убил пејачката Елма рано утрово во кафеана ќе ве полазат морници по целото тело (ВИДЕО)

Повеќе лица се приведени рано утрово откако пред локал во Сараево биле убиена дваесет и пет годишната босанска пејачка Елма, позната...
Познати

Им пеела во кафеана па решиле да ја изрешетаат: Регионот во неверување, босанска пејачка убиена на немилосрден начин (ФОТО)

Повеќе лица се приведени утрово откако беше убиена дваесет и пет годишната босанска пејачка Елма, позната како Елма Милано. Како што...