елени фуреира

Пронајдени се 7 резултати на тема „елени фуреира“
Познати

За влакно и избега победата на Евровизија, а фановите кога ја видоа топлес зажалија за тоа – денес е уште посекси, но ретко носи градник и гаќички

Претставничката на Евровизија на Кипар од 2018 година речиси се уште една од најсексапилните претставнички што некогаш се појавиле на...
Познати

ФОТО: Минатата година кипарската претставничка ја запали евровизиската сцена, а годинава се појави без градник и гаќички на себе

Познатата евровизиска ѕвезда која минатата година ја запали сцената и го освои второто место за Кипар, веднаш зад Израел, речиси да...
Познати

Минатата година за влакно и избега победата на Евровизија, но не ги заборави фановите- ќе паднете во транс по Елени топлес на плажа (ФОТО)

На прагот сме на ново издание на Евровизија кое ќе започнува идната недела. Фановите овие денови се присетуваат на минатогодишната...
Познати

И избега победата на Евровизија пред нос, но фановите не жалат- ги почести топлес на плажа, а нејзиниот задник ќе ве хипнотизира (ФОТО)

Пред само неколку месеци се одржа најпопуларното музичко шоу во Европа кое го следеше речиси целиот свет. Нема човек што не се сеќава...
Познати

Кипарската тигрица го освои второто место на Евровизија, а фановите ги почести со топлес фотографии од плажа (ФОТО)

Европската публика во саботата вечерта беше сложна- кипарската претставничка ја запали евровизиската сцена. Сексапилната Елени Фуреира...