елена велевска

Пронајдени се 17 резултати на тема „елена велевска“
Познати

Познатата македонска пејачка со тешки и тажни зборови се прости од Вучиќ: Беше до мене кога најмногу ми требаше

Веста за смртта на водителот Драган Вучиќ ја потресе македонската јавност.Неговите колеги, блиски пријатели веќе почнаа да се простуваат...
Познати

Кога немаш аргументи го изнесуваш „валканиот веш“ од дома: Елена Велевска подготвена на сè од непријателот (ВИДЕО)

Елена Велевска за „Естрада плус“ го даде првото интервју откако ги потврди информациите дека се разведува и преку социјалните мрежи...