елена стефановска

Пронајдени се 6 резултати на тема „елена стефановска“
Познати

Сон на секоја невеста: Се омажи водителката Елена Стефановска, носеше два фустани, а овој српски пејач пееше цела ноќ во елитниот скопски хотел

Водителката Елена Стефановска, во јавноста позната како Елена-Живот со стил (поради истоимената емисија која ја води веќе 12 години),...
Познати

Македонската водителка кажа „ДА“ точно во 00:00 – прстенот е вистинско богатство, но и невообичаен за свршувачка (ФОТО)

За водителката Елена Стефановска, новата година започна на најубав начин. Имено, таа кажа „да“ на нејзиното момче Бојан Најдоски. Елена...
Познати

Мајката природа ја надарила македонската водителка- замина на одмор во Хрватска, па веднаш се соблече во бикини (ФОТО)

Македонската водителка Елена Стефановска овие денови заслужено замина на годишен одмор и тоа далеку од очите на јавноста. И додека...