елена миленковска

Пронајдени се 10 резултати на тема „елена миленковска“
Познати

Се породи македонската пејачка – родителите кои се запознаа во „Ѕвездите на гранд“ станаа родители по втор пат, името вистинска реткост (ФОТО)

Македонската „Гранд ѕвезда“, пејачката Елена Миленковска и нејзината посилна половина, сопруг и колега Гуте Маринковиќ утрово, 14 септември...
Познати

ФОТО: Македонската пејачка го сподели моментот кога нејзиниот сопруг првпат го видел синот – „Солзи на среќа, исполнетост и љубов“

Откако македонската пејачка Елена Миленковска и нејзиниот сопруг и „Гранд“ колега, Гуте Маринковиќ на почетокот на јуни за првпат...