електричен тротинет

Пронајдени се 18 резултати на тема „електричен тротинет“
Хроника

Уапсен 21 годишен крадец од Скопје кој се барал со потерница – ограбил две куќи, од едната електричен тротинет од другата од се по нешто

На 20.11.2021 од страна на полициски службеници од Единицата за интервентна полиција е лишен од слобода А.Ѓ.(21) од Скопје, за кого била распишана...
Хроника

Скопјанец рано утрово со електричен тротинет паднал среде улица – по незгодата веднаш бил пренесен во болница со тешки повреди

На 28.08.2021 околу 00,40 часот пријавено е дека на ул.Борис Трајковски во Скопје З.Д. (46) управувајќи електричен тротинет „ксауми“, паднал. По...
Хроника

Малолетник на електричен тротинет тешко повреден во сообраќајка во Пинтија – итно бил пренесен во болница, еве ги деталите!

Малолетник од Скопје, кој управувал електричен тротинет „хамачи“ е тешко повреден во сообраќајќа што се случила вчера во скопската...