Ејуп Алими

Пронајдени се 4 резултати на тема „Ејуп Алими“
Вести

ДУИ до СДСМ: Вие одите со црни возила и им се заканувате на судиите, овие ли се реформите во судството кои им ги ветивте на граѓаните?

Координаторот на пратеничката група на ДУИ, Ејуп Алими, синоќа во емисијата “Click Plus” на ТВ 21 ги обвини СДСМ дека со цел да го покријат...