едита арадиновиќ

Пронајдени се 31 резултати на тема „едита арадиновиќ“
Познати

„Се ти е простено“ – Едита објави фотографии без цензура, особено момците ќе се расонат во истата секунда (ФОТО)

Пејачката Едита Арадиновиќ уште еднаш се најде во центарот на вниманието на медиумите во регионот откако објави провокативна фотографија...
Познати

„Би ти плаќал алиментација и кредит во исто време“: Кога ќе ја видите оваа поза на Едита во бикини и вие ќе си го помислите истото (ФОТО)

Пејачката Едита Арадиновиќ неретко објавува провокативни фотографии на социјалните мрежи, а со новата објава направи вистински хаос. Таа...
Познати

Поминала низ психичка тортура: Едита проговори за тешкиот период, призна дека имала црни мисли, па испрати СИЛНА ПОРАКА!

Пејачката Едита Арадиновиќ неодамна проговори за нејзините тешки моменти во животот, во кои размислувала за најлошото. Имено, регионот...
Познати

„ВОЈНА“ на естрадата- Кија Коцкар ја поткачи Едита Арадиновиќ: Пр*ститутко врати ги долговите и заврши основно образование

Кија Коцкар наводно ја поткачила Едита Арадиновиќ и тоа поради продуцентот Саша Мирковиќ. -Ја молам одредената (Едита Арадиновиќ) која...
Познати

Едита со провокативна фотосесија: Оваа фотографија изгледа ја објавила случајно, па покажа премногу

Атрактивната пејачка Едита Арадиновиќ, која многу често објавува свои фотографии на Инстаграм, се обидува да создаде слика на инфлуенсер. Арадиновиќ...
Познати

ФАНОВИТЕ ВО ТРАНС: Едита продолжува да провоцира – пејачката полуг*ла, а градите прекриени само со ситни цветови (ФОТО)

Пејачката Едита Арадиновиќ во последно време со своите објави ја интригира јавноста. Се започна, како што рекла кога случајно ја објавила...
Познати

Ниту една пејачка не би го сторила ова: Едита ја објави најлошата „блам фотографија“, може да се види секоја несовршеност (ФОТО)

Мрачен ден и вишок на слободно време локалните јавни личности честопати го користат за комуникација со обожавателите, што Едита Арадиновиќ...
Познати

Ќе ги блокира фановите ако речат дека била поубава порано – Едита направи голема промена, кога се видела во огледало веќе било доцна

Пејачката Едита Арадиновиќ (27) неколку дена уживаше во Дубаи заедно со својата пријателка и колешка Тамара Мулутиновиќ , а откако се...
Познати

Едита предизвикала сообраќајка и избегала- сакала да сокрие, но откако ја откри едно момче на социјалните мрежи имаше што да му порача!

Српската пејачка Едита Арадиновиќ неодамна предизвикала сообраќајна несреќа, но речиси никој немаше да дознае доколку момчето кое...
Познати

Едита се збогува со фановите и замина во карантин- откри што ќе јаде во наредните 14 дена во борбата против короната (ФОТО)

Популарната пејачка Едита Арадиновиќ е една од многуте јавни личности во регионот кои овие денови се одлучуваат на самоиузолација...