ед ширан

Пронајдени се 19 резултати на тема „ед ширан“
Познати

Ед Ширан криеше дека ќе стане татко по втор пат, па веста ја сподели како гром од ведро небо – ова е полот на бебето (ФОТО)

Британскиот кантавтор Ед Ширан стана татко по втор пат. Откако во тајност се породила неговата сопруга, Ширан решил веднаш да го открие...