Џулија Робертс

Пронајдени се 13 резултати на тема „Џулија Робертс“
Познати

Близнаците на Џулија Робертс слават роденден, нивната славна мајка им честиташе со емотивна објава (ФОТО)

Познатата актерка Џулија Робертс од 2002-ра година е во брак со Даниел Модер, со кој има три деца, синовите Хенри и Финеj и ќерката Хејзел. Хејзел...
Познати

Урнебесна трансформација за повеќе следбеници на Инстаграм: Елен ја направи Џулија Робертс новата Кардашијан (ВИДЕО)

Џулија Робертс имаше забавно гостување во шоуто на Елен Деџенерис. 60-годишната водителка со неколку „трикови“ се обиде да ѝ помогне...