дзс

Пронајдени се 68 резултати на тема „дзс“
Вести

Мицкоски: Директорот на заводот за статистика се заканува дека ќе тужи и ќе носел во затвор, во кој друга држава вака се лаже народот

Денес претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски гостуваше во „Неделен Брифинг“. Таму говореше за актуелни теми меѓу која и пописот....
Вести

Муцунски: Со овој закон кој што го донесе власта за попис, граѓаните нема да веруваат во самиот процес на попишување

Пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата „За обнова на Македонија“, Тимчо Муцунски вечер-ва при своеото гостување во централниот...