џон тери

Пронајдени се 8 резултати на тема „џон тери“
Познати

Најпознатиот англиски фудбалер изнајмил приватен остров само за него и сопругата за да може да се фотографираат голи (ФОТО)

Легендарниот фудбалер Џон Тери одлучил заедно со својата сопруга да изнајмат приватен остров на Малдивите. It was our pleasure to have you with us...