џон леџенд

Пронајдени се 14 резултати на тема „џон леџенд“
Познати

Сопругата на Џон Леџенд откако го загуби бебето во октомври се соблече во долна облека, коментарот на пејачот собра 150 илјади лајкови

Познатата убавица и сопруга на музичарот Џон Леџенд објави фотографија на која се гушка и бакнува со милениче. Фотографијата не би била...
Познати

Додека Џон Леџенд се тушираше неговата сопруга го сними г*л- жешкото видео стана хит на социјалните мрежи

Пејачот Џон Леџенд е снимен како се тушира, а видеото стана хит на интернет. Снимателката, сепак, е неговата сопруга, американската супермоделка...
Познати

Сопругата на славниот пејач прослави бизарна годишнина- манекенката наздрави за нејзините џиновски силикони, но не и за забите

Американската манекенка Криси Тајген (34) прослави една бизарна годишнина- пред 10 години вгради силикони, а сега со тоа и јавно се пофали. Додека...
Познати

Светот се згрози од нејзиниот природен изглед: Сопругата на Џон Леџенд по грешка ја сврти предната камера и имаше што да покаже

Манекенката Криси Тајген која е сопруга на популарниот пејач Џон Леџенд важи за жена која не се срами од ништо во животот, ниту пак од...
Познати

Цел свет плука по пејачот: Џон Леџенд објави фотографија со сопругата и нејзините голи гради, а причината ќе ве наежи (ФОТО)

Славниот пејач Џон Леџенд предизвика лавина од реакции кога на својот Инстаграм профил објави фотографија од својата полугола сопруга. На...