џокер

Пронајдени се 10 резултати на тема „џокер“
ТВ и Филм

„Паразит“ со четири Оскари влезе во историјата, „1917“ доби два, Феникс и Зелвегер наградени за главни улоги

Годинешните награди Оскар приредија повеќе изненадувања, наградата за најдобар интернацинален филм, најдобра режија и најдобар филм...