џиновски гради

Пронајдени се 5 резултати на тема „џиновски гради“
Познати

Пејачката секое лето со иста мака- џиновските гради толку многу и сметаат што мора да ги ослободи од облека, па дури и да ги слика

Познатата пејачка Јана Тодоровиќ секое лето мака мачи со своите големи гради кои речиси не може да ги додржи во затворена облека за...
Познати

Се увери дека бикинито и е смалено, но не се откажа да го облече- градите на Дара Бубамара никако да ги собере во костимот за капење (ФОТО)

Српската пејачка Дара Бубамара ги искористи овие летни денови за да си направи промоција на своите гради и сексапилно тело. Фановите...
Познати

На неа останаа само џиновските гради- Дара Бубамара драстично ослабе, па облече минијатурни бикини среде Дубаи (ФОТО)

Познатата пејачка Дара Бубамара откако се пофали дека ослабела 15 килограми на социјалните мрежи реши да го покаже своето секси тело. Пејачката...
Познати

Сите мислеа дека се појави закопчана до врат, но кога Карлеуша излезе од автомобилот им падна вилицата од нејзините џиновски гради (ФОТО)

Новата сезона на „Ѕвездите на гранд“ штотуку започна, а како и до сега на самиот стар најголемото внимание околу себе го предизвика...