џесика симпсон

Пронајдени се 6 резултати на тема „џесика симпсон“
Познати

Порано беше згодна, а пред пораѓање славната пејачка имаше дури 110 килограми: Погледнете како изгледа денес, таа е мотивација!

Иако целиот свет зборува за промената која Адел ја направи, изненади и пејачката Џесика Симпсон која својата линија по породување ја...
Познати

Познатата пејачка објави фотографија од голиот труднички стомак, па фановите останаа во шок: „Колку бебиња носиш?“ (ФОТО)

Американската пејачка и актерка, Џесика Симпсон е третпат бремена и очекува девојче со сопругот Ерик Џонсон. Иако на почетокот на март...
Познати

Го изгуби сексапилот во неа- фановите згрозени од пејачката во бикини и нејзиното здебелување до непрепознатливост (ФОТО)

Триесет и седум годишната американска пејачка Џесика Симпсон некогаш важеше за вистинска секс бомба. Момците и се дивеа на пејачката...