џенифер анистон

Пронајдени се 56 резултати на тема „џенифер анистон“
Познати

Џенифер го откри проблемот кој го имала во 90-тите: Фотографијата е урнебесна, а поради овој детаљ сите се смеат

Со децении, нејзината фризура ја копираат жените ширум светот, но се чини дека таа немала секогаш совршена коса. Актерката Џенифер Анистон...
Познати

Сакаше да се сокрие, но го уловија: Бред Пит дојде на роденденот на Џенифер Анистон, се враќа ли старата љубов?

Американскиот актер Бред Пит се појави на прославата на 50-тиот роденден на својата поранешна сопруга Џенифер Анистон. Забавата се одржа...
Познати

Слушнав дека е сама: Лука Дончиќ и фрли око на 30 години постарата холивудска актерка која е вистинска секс бомба (ФОТО)

Само што пристигна во НБА кошаркарот на Далас Лука Дончиќ привлече големо внимание во американската јавност. Вниманието во медиумите...