џејмс милнер

Пронајдени се 7 резултати на тема „џејмс милнер“
Фудбал

Многумина уште не веруваат дека овој гол беше прогласен за најдобар: Соиграчот на Салах со уренбесен коментар ја „пецна“ ФИФА (ВИДЕО)

Многумина останаа во шок кога видоа кој гол ја наградата Ференц Пушкаш, за најдобар гол во текот на минатата сезона. Голот на Мохамед...