џејми оливер

Пронајдени се 10 резултати на тема „џејми оливер“
Познати

Го преживеа и петтиот спонтан абортус- трагична судбина на славниот пар ги натера на оваа одлука- за нив последна и пресудна! (ФОТО)

Сопругата на Џејмс Оливер имала спонтан абортус за време на карантинот, објавуваат светските медиуми. Ова според нив е трет ваков абортус...