Џан Јаман

Пронајдени се 9 резултати на тема „Џан Јаман“
Познати

Турскиот заводник има нова девојка – ја замени сексапилната Италијанка за девет години постарата колешка? (ФОТО)

Неодамна се појавија гласини дека актерот Џан Јаман ја раскинал својата врска со италијанската водителка Дилета Леота. Како што пишуваат...
Познати

Едно прашање ставило крај на љубовта: Дилета Леота и турскиот актер не се веќе заедно, новинарката откри се (ФОТО)

Според многумина најубавата жена во светот на новинарството, Дилета Леота, повеќе не е во врска со еден од најубавите актери на светот,...
Познати

Ѕирнете во луксузниот дом на најзгодниот турски актер – Џан има добар вкус, оние што се ранобудници особено ќе полудат по овој детаљ

Популарниот турски актер кој е миленик на женскиот пол обожува да ужива во својот дом во кој не жали да инвестира многу пари. Имено актерот...
Познати

Внуката на легендарниот пејач Тозовац го улови „романтичарот“, па се пофали дека само неа ја гледал со тој поглед, а има и зошто (ФОТО)

Внуката на покојниот легендарен пејач Предраг Живковиќ Тозовац, Јована Ѓорѓиќ се пофали на социјалните мрежи со фотографија на која...
Познати

„Романтичарот“ се прошета во соседството – седна во кафеана, а со тоа што го правеше таму буквално нема да им биде добро на жените

Турскиот актер Џан Јаман е добро познат на македонската публика од серијата „романтичарот“, посебно на жескиот дел. Тој објави видео...
Познати

ЖЕШКА АКЦИЈА НА ВОДА: Турскиот заводник и италијанската водителка ги обзема страста, па „се јавнаа“ на јахта (ФОТО)

Турскиот актер и миленик на жените, Џан Јаман и неговата девојка, италијанската водителката Дилета Леота беа „фатени“ заедно на одмор,...