душко тошиќ

Пронајдени се 62 резултати на тема „душко тошиќ“
Познати

Ова никој не го очекуваше по отследувањето на Инстаграм- одлуката на Карлеуша и Душко ги остави фановите во неверување (ФОТО)

Само три дена траеше шпекулацијата околу бракот на Душко Тошиќ и Јелена Карлеуша откако во медиумите одекна веста дека тие се разведуваат. Се...
Познати

Го посрамоти со скандал, а тој е спремен на се: Кога ќе видите што ќе и остави Тошиќ на Јелена само за да се разведе ќе останете во неверување

Душко Тошиќ неодамна поднел барање за развод и се потешко ја поднесува ситуацијата дека неговата сопруга Јелена Карлеуша не го прифаќа...
Познати

Душко и ги земал децата на Карлеуша- фановите по оваа објава стравуваат дека фудбалерот уште повеќе ја повредил Јелена (ФОТО)

Фановите останаа во неверување откако фудбалерот Душко Тошиќ ја отследи својата сопруга Јелена Карлеуша од Инстаграм. Откако Душко...
Познати

Душко Тошиќ и зададе уште еден тежок и болен удар на Карлеуша- Со овој детаљ Јелена никако не може да се помири дека веќе изгуби се (ФОТО)

Фудбалерот Душко Тошиќ во моментов се наоѓа во Кина каде игра за тамошен фудбалски клуб, додека неговата сопруга и деца живеат во Белград. Но,...
Познати

Пејачката веднаш помисли на неа: Таа ги чуваше ќерките на Карлеуша за време на погребот- Ова е сестрата на Душко Тошиќ (ФОТО)

Јелена Карлеуша на 6-ти март минатиот месец ја погреба својата мајка Дивна Карлеуша, а пејачката многу тешко го преброди тој период. Откако...
Познати

Оваа девојка го изгубила календарот: Додека Карлеуша е во денови на тага, оваа манекенка зборува за изневерувањето на Душко со неа (ФОТО)

Оваа година лошо тргна за пејачката Јелена Карлеуша која беше во центарот на секс скандал на почетокот на оваа година, за да на крајот...
Познати

Трагедијата ги спои само на момент: Тошиќ ја држи Јелена за рака, но не преспал во домот на пејачката поради само една работа!

Душко Тошиќ штом дозна дека неговата баба Дивна Карлеуша починала, веднаш се упати во Србија и пристигна  во семејната куќа на Дедиње. Со...
Познати

Ова никој не го очекуваше: Јелена Карлеуша со една фотографија им ги затвори устите на сите и шпекулациите паднаа во вода (ФОТО)

Светот  на Јелена Карлеуша по секс скандалот речици и да и се распадна, таа на социјалните мрежи рече дека медиумите направиле линч...
Познати

По секс скандалот и настапите по долна облека, се огласи Душко Тошиќ- откри што прави целото ова време (ФОТО)

По секс скандалот кој излезе во јавноста минатиот месец, а се уште е актуелен во јавноста, медиумите речиси како да го следат секој чекор...
Познати

Манекенката го искористи скандалот со Карлеуша: Атрактивната Софија ќе оди во Кина и ќе му биде рамо за плачење на Душко

Манекенката позната по последната врска со српскиот репрезентативец Адем Љаиќ, Софија Милошевиќ, која според пишувањата на медиумите,...