Душица Јаковлевиќ

Пронајдени се 14 резултати на тема „Душица Јаковлевиќ“
Познати

Дара и го украде новото момче на познатата водителка- откако ги запознала во ресторан сега има една порака за нив! (ФОТО)

Српската пејачка Дара Бубамара и нејзиното ново момче се запознале преку познатата српска водителка која претходно била во врска со...
Познати

Српската водителка го покажа новото момче- кога ќе видат со каков фраер се бакнуваше многу жени ќе го посакаат истото (ФОТО)

Водителката Душица Јаковјевиќ неодамна на едно гостување во една емисија призна дека повторно е заљубена и исполнета ужива во љубовта. -Во...
Познати

Познатата српска водителка ги замоли фоторепортерите да не и го фотографираат задникот и гаќичките- тие ќе погрешеа ако ја послушаа (ФОТО)

Убавата српска водителка која гледачите ја препознаваат по водењето на реалното шоу „Задруга“, Душица Јаковлевиќ вчеравечер се појави...
Познати

Познатата водителка покажа како изгледа неколку минути по естетските корекции: Нема да ја познаете, но има многу важна порака

За разлика од многу јавни личности кои кријат дека прават естетски корекции, водителката Душица Јаковлевиќ зборува отворено за истото. Имено,...
Познати

Се соблече во бикини, а сите гледаа таму долу- кога ќе видите со што се пофали познатата водителка и вие ќе подзинете (ВИДЕО)

Популарната српска водителка која во моментов го води реалното шоу „Задруга“ пред камерите секогаш е скоцкана од глава до петти, а...
Познати

Ќерката на познатата водителка и се јави во живо среде емисија- таа остана во неверување откако дозна зошто ја бара, па веднаш реагираше

Во емисијата посветена за реалното шоу „Задруга“ водителката Душица Јаковлевиќ беше изненадена откако како гледач директно во живо...
Познати

Храбрата водителка ги надмина границите дозволени за на телевизија: Се појави со џиновско деколте и без градник на себе (ФОТО)

Во студиото на Пинк овој викенд се одржа финалето на „Пинкови Ѕвезди“, а во центарот на вниманието беше водителката која направи најхрабар...
Познати

Прво и го кренаа автомобилот во воздух, а сега ги загрижи фановите- еве како познатата водителка оди на работа (ФОТО)

Откако на познатата српска водителка Душица Јаковлевиќ прво и го кренаа автомобилот во воздух со бомба, сега таа ги шокираше фановите...