дух

Пронајдени се 7 резултати на тема „дух“
Живот и стил

Жена воочила страшен детаљ на фотографија со пријателите: Кога разбрала за трагедијата од станот во кој живеела, и се слошило од страв (ФОТО)

Британката Ребека Глазборов се фотографирала една вечер во нејзиниот стан со пријателите. Сепак, она што го видела на сликата и донело...
Живот и стил

Мајка со ќеркичката биле на гробишта, а потоа девојчето почна да разговара со дух – го прегрна па го бакна (ВИДЕО)

Видео снимката има неколку милиони прегледи, многумина корисници на социјалните мрежи коментира дека девојчето навистина разговара...
Занимливости

Снимка која полицијата ја објави на петок 13 ќе ви ја заледи крвта- вратата од гаражата сама се отвора, а потоа следува шок

Австралиската полиција објави видео снимка од безбедносните камери од еден паркинг, а камерите тоа што го забележаа не остави никого...