дуел

Пронајдени се 15 резултати на тема „дуел“
Вести

Мицкоски: Ќе му кажам на крајот од дуелот на Заев што мислам за бојкотот, тој само треба да се охрабри и да прифати дебата

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски преку социјалните мрежи му одговори на премиерот Зоран Заев на денешната изјава, откако...
Вести

Мицкоски до Заев: Разбудете се, реалноста е дека делите парцели и плаќате 700 илјади евра во готово, народот е несреќен

Кога ќе се разбудите од сонот, тогаш доаѓа реалноста, а реалноста е следна- треба да отидете кај Јавниот обвинител и да му кажете од каде...