дритон вејсели

Пронајдени се 4 резултати на тема „дритон вејсели“
Познати

И тој се „зарази“ со хит апликацијата: Сите го паметиме по улогата на Талат во „Преспав“, а вака ќе изгледа Дритон Вејсели како дедо (ФОТО)

Дритон Вејсели публиката ја освои по неговата улога на рецепцинорот Талат во серијата „Преспав“. Со својот хумор тој успеа да ја насмее...