дрејк

Пронајдени се 6 резултати на тема „дрејк“
Живот и стил

Малото девојче чека трансплатација на срце, а имаше скромна желба: Погледнете ја реакцијата кога во болницата дојде ТОЈ (ВИДЕО)

Софија Санчез (11) во болницата Lurie Children’s Hospital чека трансплантација на срце. Една од нејзините најголеми желби била да го запознае Дрејк. Таа...