Драшко Станивуковиќ

Пронајдени се 9 резултати на тема „Драшко Станивуковиќ“
Познати

ТАЊА САВИЌ КОНЕЧНО ПРОГОВОРИ: Стави крај на шпекулациите, пејачката откри дали е во врска со градоначалникот на Бања Лука

По бројните шпекулации дали пејачката Тања Савиќ и градоначалникот на Бања Лука Драшко Станивуковиќ се во врска или не, конечно се дозна...
Познати

Повеќе не се кријат – градоначалникот на Бања Лука и Тања Савиќ еден до друг на вечера, насмевката не ја спуштаат од нивните лица (ФОТО)

Со месеци наназад се шпекулира за односот помеѓу познатата пејачка Тања Савиќ и градоначалникот на Бања Лука, Драшко Станивуковиќ,...
Познати

Кој ако не тој: Синот на најпознатата српска пејачка „прв“ ја имаше новата девојка на градоначалникот по кој лудуваа сите девојки

Градоначалникот на Бањалука, Драшко Станивуковиќ неодамна за прв пат се појави со својата нова девојка во јавноста, а од тогаш двајцата...
Познати

ОД НЕЈЗИНАТА УБАВИНА ЌЕ ОСТАНИТЕ БЕЗ ЗБОРОВИ: Градоначалникот на Бања Лука, Драшко Станивуковиќ ја покажа новата девојка (ФОТО)

Градоначалникот на Бања Лука Драшко Станивуковиќ во друштво на својата нова девојка уживаше во безвременските хитови на Ѕвонко Богдан,...