драги рашкоски

Пронајдени се 3 резултати на тема „драги рашкоски“
Вести

„Рашковски е ослободен откако во јавноста се слушнаа информации дека е спремен да „пропее“ за криминалите на Зоран и Вице Заеви“

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски одговорајќи на новинарско прашање како ја коментира одлуката за ослободувањето...
Вести

Ивановска: Во случајот Леонардо на Рашковски поради не навремено повлекување на траншите од кредитот, државата исплатила превисоки камати

Претседателката на Државната комисија за спречување на корупција Билјана Иванова, во вечерашното интервју во емисијата „Што не е јасно“...