драган бјелогрлиќ

Пронајдени се 13 резултати на тема „драган бјелогрлиќ“
Познати

Денеска почнува судењето на Драган Бјелогрлиќ за насилничко однесување: Актерот придружуван од адвокат пристигна во судот

Познатиот актер и режисер Драган Бјелогрлиќ денеска за првпат треба да седне на обвинителна клупа во Првиот основен суд во Белград,...
Познати

Се прослави со главната улога во филмот „Тома“, а сега сите зборуваат за врската со ќерката на неговиот колега: Ќе му биде ли Мариќ зет на Бјелогрлиќ?

Актерот Милан Мариќ, наводно, веќе еден месец е во среќна врска со Миa Бјелогрлиќ, млад продуцент и ќерка на актерот и режисер Драган...
Познати

Сопругата на Драган Бјелогрлиќ е балканската Моника Белучи- парот вчера прослави годишнина од брак, а сите гледаа во оваа убавица (ФОТО)

Многумина му завидуваат на српскиот актер Драган Бјелогрлиќ кој покрај себе има сопруга која многумина ја споредуваат со славната...
Регион

Коронавирусот тивко го уби- семејството на актерот Бјелогрлиќ во шок, тој беше и најдобар пријател на претседателот Вучиќ! (ФОТО)

Српските медиуми денеска на големо пишуваат за смртта на најдобриот пријател на претседателот Александар Вучиќ како и роднината на...
Познати

Откако нејзиниот брат имаше секс сцена во познатата серија, јавноста се заинтересира и за неа: Оваа убавица е ќерката на Драган Бјелогрлиќ

Иако нејзиниот татко е познат актер во регионот, ретко кој ја знае неа, особено таа сака да се експонира во јавноста иако е ќерка на познат...
Познати

Целиот регион зборува за оваа интимна сцена- синот на Драган Бјелогрлиќ во голема жешка акција во серијата „Сенки над Балканот“ (ФОТО)

Синот на познатиот српски актер Драган Бјелогрлиќ овие денови е топ тема во сите медиуми откако во јавноста се појавија сцени во кои...
Познати

Цела естрада на полнолетството- кога ќе го видите синот на Бјелогрлиќ веднаш ќе ви стане јасно на кого личи тој (ФОТО)

Синот на познатиот српски актер Драган Бјелогрлиќ го прослави своето полнолетство, а на прославата присуствуваа многу познати личности. Прославата...
Регион

Минути го делеа момчето од смрт: Стакло му ја пресече артеријата, Бјелогрлиќ го однесе во болница и му го спаси животот

„Им благодарам на сите што се затекнаа и помогнаа на моето синче, најмногу на Драган Бјелогрлиќ, кој нашиот Лав веднаш го однесе во Тиршово,...