ДПС

Пронајдени се 4 резултати на тема „ДПС“
Регион

Пратениците на ДПС го напуштија приемот по повод Денот на независноста на Црна Гора поради срамниот говор на премиерот Кривокапиќ

Пратениците на Демократската партија на социјалистите на Црна Гора синоќа го напуштија приемот по повод Денот на независноста на Црна...