дожд

Пронајдени се 227 резултати на тема „дожд“
Вести

ОСТАНЕТЕ ДОМА: Започна невремето во Скопје, дожд, силен ветер и грмотевици од Ѓорче Петров се приближуваат кон Центар (ФОТО)

Делови од Скопје во моментов се зафатени од големо невреме. Според нашите информации невремето проследено со дожд, силен ветер и грмотевици...
Вести

Граѓаните гневни на очајните услови, министерот мудро молчи- пациентите само со чамец можат да пловат низ Државна Болница (ВИДЕО)

Граѓаните гневни на Министерството за здравство и министерот Венко Филипче кој со прст не мрднува за пациентите иако тоа го ветуваше...